Jíkev – prodej pozemku 965 m² – REZERVACE

  • za nemovitost
  •   Kč
  • obce
  •  m2

Nabízíme vám hezký obdélníkový pozemek o rozloze 965 m² v obci Jíkev. Pozemek se nachází na hezkém místě v okrajové části obce s částečným výhledem do okolních polí, avšak přímo navazující na okolní zástavbu převážně rodinných domů. Pozemek je dle územního plánu zahrnut v ploše pro individuální bydlení. Inženýrské sítě: elektrická přípojka včetně pilíře měřiče je již nově vybudována na hranici pozemku, splašková kanalizace a obecní vodovod se nachází v komunikaci před pozemkem. Projekt na inženýrské sítě a komunikaci je již připraven a bude předán schválen příslušnými úřady, náklady na něj jsou již zahrnuty v ceně pozemku. Přístup z veřejné komunikace ve vlastnictví obce. Pozemek bude předán vyklizený bez sutin.

 V obci se nachází mateřská iškola, obecní úřad, obchod s potravinami, fotbalové hřiště s hostincem, dětské hřiště a autobusová a vlaková zastávka. Další občanskou vybavenost naleznete ve městě Nymburk vzdáleném 10 km. Obec je obklopena přírodou, lesy a cyklostezkami.

 Město Nymburka je vzdáleno 10 minut autem, 25 min Mladá Boleslav, 35 min do hl. m. Prahy.Pro bližší informace jsme vám rádi k dispozici na telefonu nebo na prohlídce nemovitosti.

 

Napište nám

Pokud máte jakýkoliv dotaz k pronájmu, prodeji nebo koupi nemovitosti, kontaktujte nás.

2 + 2 =

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů