Jiráskova 371/7, Poděbrady
založeno 1991
Domů » Nabídka nemovitostí » Poděbrady – prodej rodinného domu 4+1 s garáží

Poděbrady – Rodinný dům 4+1, garáž s dílnou, sauna, pozemek 310m2 – klidná část – PRODÁNO

Dovolujeme si Vám nabídnout  prodej rodinného domu s garáží v klidné části lázeňského města Poděbrady.  Dům se nachází v klidné části a zároveň v pěším dosahu centra města. Dispozice rodinného domu 4+1.  Celková plocha pozemku činí 310m2.

 

1 NP: vstupní prosklená veranda, chodba, ložnice, obývací pokoj, kuchyň, spíž, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, sklepní prostory.

 2 NP:  2x pokoj, součástí jednoho pokoje je komora a šatna, v každé ložnici je klimatizační jednotka,  samostatné WC, podkrovní místnost.

 3 NP: prostorná půda ( úložný prostor ). Součást domu je garáž pro 2 auta, technická místnost ( plynový kotel, provozní nádoby na TUV, propojení na solární ohřev TUV na střeše domu ), sauna, sprchový kout.  Na zahradě se nachází skleník, vlastní studna.  Nemovitost je určena ke kompletní rekonstrukci. Vytápění ústřední plynové..

Lokalita splňuje veškeré nároky na klidné rodinné bydlení s výbornou dostupností okolní přírody, širokým sportovním a kulturním vyžitím a vysokou občanskou vybaveností. V blízkosti cyklostezka podél Labe, koupaliště (písečné jezero Poděbrady), venkovní posilovna, skatepark, sportovní i dětská hřiště, lázeňská kolonáda cca 600 m. Ve městě je několik mateřských školek, ZŠ, SŠ, gymnázium, zdravotnická zařízení a služby.

Výborné spojení na Prahu, nájezd na dálnici na D11 (Praha – Hradec Králové) pouze 5 km, autobusové a vlakové nádraží cca 500 m od domu,  (s navazujícími spoji i PID do hl. m. Prahy a Kolína). Financování hypotékou s výhodnou úrokovou sazbou rádi zajistíme.

 

.

  • za nemovitost
  • Sleva: 6 800 000,-Kč
  • Klidná část obce
  • m2
  • Sklep: Ano
  • Veřejná kanalizace
  • 400V

Napište nám

Pokud máte jakýkoliv dotaz k pronájmu, prodeji nebo koupi nemovitosti, kontaktujte nás.

5 + 7 =

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů