Jiráskova 371/7, Poděbrady
založeno 1991
Domů » Nabídka nemovitostí » Poděbrady – pronájem rodinného domu 4+1 s garáží, zahrada

Poděbrady – pronájem rodinného domu 4+1 s garáží, zahrada

Poděbrady – pronájem ŘRD o velikosti 4+1 se zahradou o ploše 391m2, který se nachází v klidné zástavbě v blízkosti zeleně a centra města. Dům je po kompletní nákladné vnitřní rekonstrukci. Výhodou tohoto domu je, že se jedná o řadový krajní dům poskytující větší soukromí a větší pozemek.

Disp: 1:NP: vst. chodba, kuchyň vč. nové kuchyňské linky a spotřebičů, komora, WC, obývací pokoj s terasou. 2NP: 3x ložnice, terasa, koupelna s vanou a WC.

V suterénu domu se nachází sklepní prostory, garáž, připraveny vývody na pračku ,sušičku, východ na zahrádku. Podlahové topení s tepelným čerpadlem, nová plastová okna, vinylové podlahy, v současné době se dokončuje schodiště do 2. NP. V nejbližším termínu se bude upravovat zahrada se dvěma parkovacími stání u domu a nová fasáda. Dům je ihned k nastěhování.

Lokalita splňuje veškeré nároky na klidné rodinné bydlení s výbornou dostupností okolní přírody, širokým sportovním a kulturním vyžitím a vysokou občanskou vybaveností.

Výborné spojení na Prahu, nájezd na dálnici na D11 (Praha – Hradec Králové) pouze 5 km, autobusové a vlakové nádraží cca 500 m od domu, (s navazujícími spoji i PID do hl. m. Prahy a Kolína).

Nájemné činí: 35.000,-Kč vč. poplatků (elektrika a voda), kauce, 1x provize RK

Solventní plátce bez dluhů, exekucí

 

 

  • Kč / za měsíc
  • Klidná část obce
  • m2
  • Sklep: Celé podsklepeno
  • Veřejná kanalizace
  • 400V

Napište nám

Pokud máte jakýkoliv dotaz k pronájmu, prodeji nebo koupi nemovitosti, kontaktujte nás.

5 + 6 =

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů