Jiráskova 371/7, Poděbrady
založeno 1991
Domů » Nabídka nemovitostí » Převýšov – prodej rodinného domu 3+2, pozemek 1.093 m2

Převýšov – Rodinný dům 3+2 s pozemkem 1.093 m2 – klidná část

Nabízíme ke koupi samostatně stojící velmi prostorný rodinný dům.Dům leží v obci Převýšov u Chlumce n/Cidlinou. K domu náleží rozlehlý pozemek o celkové výměře 1 093 m2, poskytující naprosté soukromí. Velmi hezká zahrada se vzrostlými stromy, kůlnou a skleníkem.

1.NP: Přední část: Dispozice: 2+1: vstupní chodba, prostorná komora, samostatné WC, koupelna, sklípek.

Zádní část domu: Dispozice: 1+1, vstupní chodba, kuchyně, pokoj, koupelna s WC. Dílna, garáž,

Obě části jsou původně propojeny dveřmi, lze jednoduše obnovit.

2.NP: Velmi prostorná půda nabízející další možnosti využití.

Obec Převýšov leží pouze 3 km od dálnice D11 – (Praha – Hradec Králové), vlakové nádraží (trať Praha – Kolín, Hradec Králové) se nachází 260 m od domu, autobusová zastávka je přes ulici. Obec je obklopena krásnou přírodou a rozlehlými lesy v pěší vzdálenosti, krásné nové koupaliště a Fajnpark v Chlumci n/C, Praha – Černý most 69 km (cca 41 minut).

Inženýrské sítě – elektřina, plyn, obecní vodovod napojen do domu, kanalizace, na pozemku se nachází také vlastní kopaná studna s vydatným pramenem.

Ústřední topení s plynovým kotlem, komín, ohřev vody bojlerem, (každá koupelna má svůj bojler), rozvody vody a odpadů v plastu stáří cca 15 let, druhá koupelna v zadní části domu staří cca 5 let. Okna – dřevěná. V části domu byly provedeny sanační omítky. Dům umožňuje užíváné i jako 2 bytové jednotky se samostatnými vchody.

Občanská vybavenost v obci: obchod s potravinami, hostinec, školka, vlak, bus. Základní škola, Lidl a další občanská vybavenost pouze 4 km v Chlumci n/Cidlinou. Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení i k rekreaci vzhledem ke klidné lokalitě, dosahu přírody, lesy, louky, rybníky a dobrou dostupností hl. m. Prahy. Uvedené informace mají pouze informativní charakter. Nádherný pozemek a klidná lokalita, doporučuji.

  • Kč za nemovitost
  • Klidná část obce
  • m2
  • Sklep: Sklípek
  • Veřejná kanalizace
  • 400V

Napište nám

Pokud máte jakýkoliv dotaz k pronájmu, prodeji nebo koupi nemovitosti, kontaktujte nás.

8 + 12 =

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů